A keleti vakcinák miatt is javult a járványhelyzet Szerbiában

A negyedik hullám tetőpontján 5500 körüli volt a napi fertőzöttek száma, kedden 1304.

Magyar Nemzet
Forrás: MTI2021. 05. 05. 15:08
Belgrád, 2021. március 23. Egészségügyi dolgozók várják a pácienseket, hogy beoltsák õket az AstraZeneca svéd-brit gyógyszeripari cég koronavírus elleni vakcinájával egy belgrádi oltóközpontban 2021. március 23-án. MTI/AP/Darko Vojinovic Fotó: Darko Vojinovic
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.