Röviden

MTI
2004. 10. 09. 17:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Schumi kétszer,
közeleg a tájfun
A Ferrari világbajnoka, a német Michael Schumacher volt a leggyorsabb a Formula–1-es Japán Nagydíj első napjának mindkét szabadedzésén. A második legjobb időt – mindkét tréningen – a Sauber-Petronas olasz pilótája, Giancarlo Fisichella érte el. Baumgartner Zsolt előbb 17., majd 21. lett. Közben a hatóságok kérésére törölték a verseny mai programját, mivel tájfun közelít a szigetországhoz. Az időmérő edzéseket nem sokkal a futam előtt, holnap rendezik meg, a GP-re pedig hét órától (tv: RTL Klub) kerül sor. (MTI)

Drága meccs volt
a Millwall elleni
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) szurkolói rendbontások miatt 38 500 eurós, azaz mintegy 9,5 millió forintos bírságot szabott ki az FTC-re a Millwall elleni múlt csütörtöki UEFA-kupa-találkozón mutatott viselkedés büntéseként.
A klub hétfő éjfélig fellebbezhet az döntés ellen. (MTI)

Bécs–Budapest
Október 19-én rajtol el
a 15. szupermaratoni futóverseny, amelynek a mezőnye a bécsi Ernst Happel-stadionból indul, s öt nap alatt ér el Budapestre. A Sopron–Győr–Tata– Budakeszi 352 kilométeres útvonal teljesítése után a befutó a Tabánban lesz. (MTI)

Magyar döntős
Balázs György egyesben bejutott a döntőbe Kaposváron, a tenisz Raiffeisen Grand Prix-sorozat hatodik, idei utolsó állomásán. Az elődöntőkben: Balázs–Polyak (szlovák) 7:5, 6:1, Vargas (spanyol)–Wiespeiner (osztrák) 6:4, 6:0. (MTI)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.