Reménykedik az orosz

Vitalij Petrov, aki tavaly a Renault versenyzője volt, egyelőre nem kapott helyet a Forma–1-es csapatok egyikében sem.

TK
2012. 01. 27. 6:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Mindenképpen a Forma–1-ben szeretnék maradni, mert ha nem sikerül, akkor 2013-ban már nagyon nehéz lesz visszakerülni” – idézte őt az As című spanyol sportnapilap. Petrov elárulta: csak abban az esetben lesz tesztpilóta a Pirellinél, ha nem tud leszerződni a HRT-istállóhoz. „Felkértek erre a munkára, de még nem állapodtunk meg véglegesen, mert nagyon bízom abban, hogy ott lehet a rajtrácson márciusban” – mondta.

A 2012-es, húszfutamos világbajnokság március 18-án rajtol Melbourne-ben és november 25-én zárul Brazíliában. Petrov tavaly a tizedik helyen zárt a Renault-val.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.