A Szényi mellett Boczkó Gábor és Somfai Péter alkotta csapat – Boczkó tájékoztatása szerint – a negyeddöntőben 45-35-re verte a lengyeleket, a legjobb négy között 45-31-re a svájciakat – akiktől másfél hete az Európa-bajnokságon a döntőben kikapott –, majd a fináléban 45-21-re a kanadaiakat. A bronzmérkőzésen a svájciak legyőzték a világbajnok amerikaiakat.
Egyéniben – a nemzetközi sportági szövetség honlapja alapján – Szényi a főtáblán lengyel, amerikai és svájci ellenfélen keresztül jutott el az elődöntőig, ahol egyetlen tussal, 15-14-re maradt alul a később a döntőt is megnyerő svájci Fabian Kauterrel szemben. Boczkó 11., Somfai 19. lett.
Magyar érmek Buenos Airesből
Aranyérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott a hétvégi Világkupa-versenyen, Buenos Airesben. Egyéniben ugyanott Szényi Péter harmadik lett.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!