Új csapatban kezdi az idényt a sztárjátékos

A 40 éves cseh sztárjátékos, Jaromir Jagr az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Dallas Stars csapatánál folytatja pályafutását.

TK
2012. 07. 04. 7:01
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A liga történetének egyik legeredményesebb hokisa egy évre írt alá új együtteséhez, amely 4,55 millió dollárt fizet neki. „Jaromir Jagr vita nélkül a liga történetének egyik legjobbja, s a legutóbbi szezonban is bizonyította, hogy továbbra is nagyon magas szinten tud játszani” – áll a klub kedden kiadott közleményében.


Jagr, aki korábban két bajnoki címet is szerzett a Pittsburgh Penguins együttesével, a legutóbbi idényben a Philadelphia Flyersben szerepelt, és 73 meccsen 54 pontot szerzett. Az NHL-ben játszott 1346 mérkőzésén 1653 pontot gyűjtött, ezzel az aktív játékosok közül a legeredményesebb, míg az örökranglistán a nyolcadik.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.