25 perc után lecserélték Tőzsér Dánielt

Tőzsér Dánielt már a 25. percben lecserélte edzője, ám a Genoa nélküle sem tudott felállni kétgólos hátrányából, s végül 4-2-re kikapott vasárnap az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójában.

BuL
2012. 12. 02. 19:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A genovaiak 20 perc után már 2-0-s vesztésre álltak a vendég Chievo ellen, s ugyan Tőzsér cseréje, Said gyorsan gólt szerzett, a csapat végül kikapott. A délutáni meccseken a táblázat első felébe tartozó csapatok mindegyike nyerni tudott, igaz, egyik együttesnek sem volt könnyű dolga: a negyedik Internazionale csak egy öngóllal győzött a Palermo ellen, míg az ötödik Lazio 2-1-re verte a Parmát, a hatodik AS Roma pedig hátrányból fordítva nyert 3-1-re Sienában.

Serie A, 15. forduló:
Bologna–Atalanta 2-1 (1-0)
Genoa-–Chievo 2-4 (1-3)
Internazionale–Palermo 1-0 (0-0)
Lazio–Parma 2-1 (2-0)
Siena–AS Roma 1-3 (1-0)
Udinese–Cagliari 4-1 (2-0)

korábban:
Napoli–Pescara 5-1 (2-1)
szombaton játszották:
Juventus–Torino 3-0 (0-0)

pénteken játszották:
Catania–AC Milan 1-3 (1-0)

később:
Fiorentina–Sampdoria 20.45

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.