Nicklas Bendtnert ivászat miatt fél évre eltiltották

A Dán Labdarúgó-szövetség fél évre eltiltotta a válogatottól Nicklas Bendtnert, a Juventus támadóját.

KG
2013. 03. 04. 21:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A jelenleg sérüléssel bajlódó futballista hétfői interjújában elmondta, tudomásul veszi a szervezet döntését, ugyanakkor hozzátette: „egy játékossal nem történhet rosszabb, mint hogy nem szerepelhet hazája válogatottjában”.

A DBU közleménye szerint Bendtnernek a hat hónap alatt „át kell gondolnia jövőjét”. Az eltiltás miatt a csatár nem lehet ott a csehek és a bolgárok elleni márciusi, valamint az örmények elleni júniusi világbajnoki selejtezőn.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.