Női foci: döntetlen a magyar–görög meccsen

A magyar csapat a 91. percben tudott egyenlíteni.

MTI
2015. 06. 19. 20:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának beszámolója szerint a házigazda a 78. percben szerzett vezetést a Loutrakiban rendezett találkozón, a magyar együttes pedig a 91. percben Kaján Zsanett révén egyenlített.

Markó Edina csapata szerdán 1–0-ra győzött a görögök otthonában. Akkor beszámoltunk róla, hogy a magyarok a múlt héten is játszottak már egy barátságos mérkőzést, ahol 2–1-re verték a szlovénokat. Világranglistás helyezésük szerint a görögök nagyjából hasonló erőt képviselnek, mint a szlovénok.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.