– Találkoztál Alain Gautier-val? (Az 1992–93-as Vendée francia győztese, aki mögött 5.-ként, első nem franciaként ment végig a versenyen Fa Nándor – a szerk.)
– Igen, hogyne! Nagyot versenyeztünk annak idején, nagy barátom.
– Volt baleseted a hajóval?
– Szerencsére nem. Szünet nélkül kontrolláltam a folyamatokat, amennyire tudtam, nem történt semmi baj. Tényleg szerencsés voltam. Balesetet szenvedni, akár sérülést, az katasztrófa. El kell kerülni, nekem sikerült.
– Köszönjük, hogy találkozhattunk veled!
– Én is köszönöm.

















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!