Feladták a leckét Lőw Zsoltnak is: Kiabálj velem, mester!
Sosem szenvedett még olyan gólínségben Timo Werner, mint ebben az idényben november és február között, amikor képtelen volt betalálni a kapuba. Ki is kezdték a Chelsea drukkerei, de nem árt emlékezni arra, hogy Didier Drogba első évadja sem volt fényes Londonban. A német csatár már lezárta a negatív szériát, s bevallotta, azt szereti, ha az edző üvöltéssel motiválja. Eszerint Lőw Zsoltnak, a csapat másodedzőjének is ki kell eresztenie a hangját.

Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en



















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!