Ádáz csatatérré változott Amber Heard és exférje, Johnny Depp Virginia államban zajló rágalmazási pere, melyben az egykori sztárpár egymást vádolja családon belüli erőszakkal. A színésznő szénája nem áll túl jól, már kétmillióan követelik, hogy rúgják ki az Aquaman második részéből – írja a New York Post.
Milliók követelik Amber Heard elbocsátását
Ha a bíróság még nem is, de a rajongók már ítéletet hoztak – olvasható a Híradó.hu cikkében.

A The Change.org-on indított beadvány az eddigi legnagyobb közösségi megmozdulás, ami azt kérte egy stúdiótól, hogy váljon meg filmje egyik szereplőjétől.
A petíció kitűzött célja hárommillió aláírás lenne, de a rajongók már most remélik, hogy a Warner Bros. megfontolja a kérésüket – írja a Híradó.hu.
Az Amber Heard által indított rágalmazási botrány kirobbanása óta Johnny Deppet kivágták A Karib-tenger kalózai és a Legendás állatok és megfigyelésük folytatásából is, miközben exfelesége karrierje továbbra is biztosított Hollywoodban.
A színésznő az ellene induló gyűlölet hadjárattal kapcsolatban korábban így nyilatkozott:
A közösségi médiában megjelenő fizetett pletykák és kampányok nem szabályozzák a castingfolyamatot, mert nincs valóságalapjuk. Valójában a rajongók tették lehetővé az Aquaman és az Aquaman 2 létrejöttét. Alig várom, hogy elkezdődjön a forgatás.
Az eredeti cikk ITT olvasható.
Borítókép: Amber Heard amerikai színésznő, Johnny Depp amerikai színész volt felesége perének második tárgyalási napján a virginiai Fairfax megyei bíróságon 2022. április 13-án (Fotó: MTI/EPA/Reuters/Evelyn Hockstein)
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en

Egészen elképesztő dolog derült ki Sztálinról, a hidegvérű diktátorról

Itt a bejelentés! Kiderült, Putyin elmegy-e az isztambuli tárgyalásra

Fekete Dávid friss videóban mutatta meg súlyos betegen született kisfiát

A jövőben csak így vásárolhatunk ingatlant az országban – új szereplők is elővásárlási jogot kaptak

„Nem találok szavakat... Nyugodj békében!” – Gyászol Hosszú Katinka

Erdélyből „állították irányba” Magyar Pétert, ezt nem teszi zsebre a Tisza-vezér (VIDEÓ)

Egy nagyváradi magyar üzenete a gazembernek

A paksi kapus már vasárnap tudta, hova fogja lőni Pesics a tizenegyest

Orbán Balázs: A legelemibb szabadságjogokat sem képesek biztosítani?

Orbán Viktor Bognár Györgynek üzent a kupadöntő után

Elindult a Fekete Lexikon, az első részben Kajdi Csaba 'Cyla' múltja a téma

Lendvai Ildikó mindent bevallott, ebbe még Magyar Péter is belepirult