Új dokumentumok a Traubi-perhez

A Traubisoda gyártása, valamint az üdítőital márkanevének használata körüli jogvita rendeződését várja a Traubi Hungária Rt. azoktól a dokumentumoktól, amiket a cég képviselői hétfőn hoztak nyilvánosságra sajtótájékoztatón Budapesten.

MTI
2002. 02. 11. 15:20
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Salamon Berkowitz, a népszerű üdítőitalt gyártó társaság elnöke az összesen 20 kilogramm súlyú számlák, levelek, illetve egyéb nyomtatványok tartalmáról kifejtette: az iratoknak bizonyítékul kell szolgálniuk ahhoz, hogy a bíróság megállapítsa cégük jogosultságát a Traubisoda gyártására, továbbá azt, hogy a márkanév védjegyének tulajdonosa nem az 1993-ban bejegyzett osztrák Warimpex AG.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.