A BME és a HP Magyarország Kft. elsőként, mobil számítógépes labort hozott létre az BME MBA hallgatóinak minél tökéletesebb kiszolgálása érdekében. A két fél egyedülálló kezdeményezésként értékeli ezt az együttműködést, hiszen az ország felsőoktatási intézményeiben mindenhol a hallgatók mennek a laborba, ezzel szemben a BME falain belül szabadon közlekedik maga a labor, figyelembe véve a hallgatók tartózkodási helyét.
Mobil labor a Műegyetemen
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem ipari menedzsment és vállalkozás-gazdaságtan tanszéke mobil számítógépes labor létrehozására országos versenyt írt ki, amelynek nyertese a Hewlett Packard Magyarország Kft. lett.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!