Egy százalék Mol-részvény a Slovnaftba

A Mol a Slovnaftban történő többségi tulajdonszerzés kapcsán sajátrészvényeinek egy százalékát cserélte Slovnaft-papírokra.

MNO
2003. 03. 31. 13:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Mol a Slovnaftban történő többségi tulajdonszerzés kapcsán sajátrészvényeinek egy százalékát cserélte Slovnaft-papírokra – olvasható a Napi Online-on.

Az olajipari cég a március 24-i tranzakció előtt 5 154 393 darab sajátrészvénnyel rendelkezett, mely a teljes állomány 5,24 százalékát képviselte. A 984 ezer papír cseréje után a vállalat sajátrészvény állománya 4,24 százalékra csökkent, ami 4 170 393 darab értékpapírban nyilvánul meg.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.