Nógrád megye pozíciói romlottak a kormányváltás óta

Becsó Zsolt fideszes országgyűlési képviselő szerint romlottak Nógrád megye pozíciói a kormányváltás óta, ugyanis számos infrastrukturális beruházás állt le vagy maradt el.

MNO
2003. 05. 29. 11:31
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Becsó Zsolt csütörtöki salgótarjáni sajtótájékoztatóján azt mondta, hogy az előző kabinet tervei szerint 2006-ig megvalósult volna a 21-es főút négysávosra bővítése Hatvanig, amihez megvoltak a szükséges források is. Hozzátette: ezzel szemben az eltelt egy évben egy kilométernyi szakaszon sem folytatódott a beruházás.

Becsó Zsolt kifogásolta, hogy a korábbi tervekkel ellentétben nincs pénz az idei költségvetésben a balassagyarmati városi kórház rekonstrukciójának második ütemére. A képviselő elmondta, hogy a MÁV-val kötött megegyezés értelmében idén már intercity járatnak kellene összekötnie Salgótarjánt Budapesttel.

Becsó Zsolt Csillag István gazdasági és közlekedési miniszter írásbeli tájékoztatására hivatkozva közölte, hogy a következő néhány évben ez a fejlesztés nem valósul meg. A politikus leszögezte, hogy a tőke megkezdte kivonulását Nógrád megyéből.

MTI

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.