Berlini diplomáciai források szerint a felajánlás Bonnban hangzott el, azon a megbeszélésen, amelyen azok az országok képviseltették magukat, amelyek hajlandóak részt venni a Kabulon kívüli béketeremtésben. A magyarok Észak-Afganisztánban szolgálnának német parancsnokság alatt. A németek lövészalakulatra, vagy aknakeresőkre számítanak februártól, vagy márciustól.
25 magyar katona mehet Afganisztánba
Magyarország 25 katonát ajánlott fel az újabb afganisztáni katonai-újjáépítési misszióba – írja a Népszabadság Online.
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!