A Fidesz frakcióvezetője a parlamentben emlékeztetett, a miniszterelnök megígérte a 800 kilométer új autópályát, az otthonteremtési támogatási rendszer bővítését, ingyengyógyszert egymillió embernek, a diákok lakóhely és iskola közti térítésmentes utaztatását, illetve ez év végére a Tisza és mellékfolyóinak árvízvédelmi kiépítését.
Minden választási ígéretet teljesít a kormány a ciklus végére – felelt a felvetésre Kiss Péter kancelláriaminiszter.
A 45 éven felüli nők elhelyezkedési problémáinak megoldását kérte a kormánytól Dávid Ibolya, az MDF elnöke. Hatszor nehezebben helyezkedik el egy középkorú, mint egy fiatal nő – mondta.
Kuncze Gábor szerint uniós vitasorozat indítására lenne szükség, amely során egyebek mellett megvitatnák, hazánk mely területeket részesíti előnyben az uniós források felhasználásakor.
(hirtv.hu)
Trump légicsapásokat helyezett kilátásba, Izrael pedig csatlakozna hozzá















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!