Baleset az E75-ös főút dorozsmai bekötőjénél

Két személyautó ütközött össze frontálisan az E75-ös főút dorozsmai bekötőjénél, a tűzoltók egy beszorult sérültet mentettek ki a roncsok közül - tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel a Csongrád Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyelete.

MNO
2004. 04. 29. 16:51
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A baleset helyszínére riasztották a Szeged I-es, III-as egységét és a műszaki mentőszert. Az elsődleges adatok szerint két Opel típusú személyautó ütközött össze eddig ismeretlen okból az E 75-ös főút dorozsmai elágazásánál. Az összeroncsolódott autókban egy sérült bent rekedt, a tűzoltók feszítő-vágó berendezéssel fogtak hozzá a kiszabadításához. A mentés és a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták a főutat.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.