„Őszintén szólva jobb eredményre számítottam. Amilyen jól sikerült a pénteki nap, olyan rossz volt a mai” – nyilatkozta Baumgartner.
„Sajnos a gondok már a délelőtti szabadedzéseken elkezdődtek, ahol egyáltalán nem tudtam új gumival menni. A második szabadedzésen az első gyors kanyarban hibáztam és kipördült az autó, ami miatt be kellett fejeznem az edzést. Sajnos így elszalasztottam jó néhány kört, és ez nagyon hiányzott” – tette hozzá.
„Remélem, hogy a holnapi napra ismét változik majd a kép, és amilyen rosszul alakultak ma a dolgok, olyan jól fognak majd vasárnap. A pálya sokat javult, de csak az ideális íven, ami azt jelenti, hogy az egyéb részeken rengeteg koszt szednek össze a gumik, és nagyon lassulnak az autók” – bizakodik a magyar versenyző.
Ez a nárcisztikus személyiség igazi tragédiája















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!