Elloptak 247 klímaberendezést

Mintegy nyolcmillió forintos kárt okoztak azok a tolvajok, akik több száz klímaberendezést loptak el egy cég telephelyéről a Ferencvárosban – tudta meg a HavariaPress. A rendőrségre szerdán délután jelentették be, hogy feltörték és kirámolták egy gazdasági társaság egyik konténerét.

MNO
2004. 04. 29. 10:53
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tolvajok feltehetőleg az éj leple alatt hatoltak be a Kén utcai telephelyre, majd levágták az egyik konténer ajtajának rögzítő szegecseit. Végül 247 darab klímaberendezést vittek magukkal a konténerből, körülbelül nyolcmillió forint értékben. A lopás tényét a konténer felnyitásakor, szerdán kora délután észlelték a cég munkatársai, s ezután értesítették a rendőrséget.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.