Gázszivárgás okozta a XII. kerületi robbanást

Gázszivárgás miatt történt a robbanás a XII. kerületben.

MNO
2004. 04. 09. 18:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Bebizonyosodott, hogy gázszivárgás miatt robbant fel és dőlt romba pénteken délután három lakás az Alkotás és a Hertelendy utca sarkán álló házban. A HavariaPress úgy tudja, este nyolc órára a tűzszerészek végeztek a felrobbant lakások átvizsgálásával, és kizárták, hogy robbanószerkezet okozta volna a nagy erejű detonációt. A Gázművek és a tűzoltóság szakértői által elvégzett vizsgálat során bebizonyosodott, hogy az egyik földszinti lakásban szivárgott a gáz és emiatt történt a robbanás.

A társasház, melyben három lakás megsemmisült egyelőre lakhatatlan. Az épületben kitörtek az ablakok, nincs áram és gázszolgáltatás sem – adta hírül a HavariaPress.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.