Hatféle, a jövő évre szóló adókoncepciót vizsgál jelenleg a Pénzügyminisztérium; ezek közül eddig a SZDSZ indítványa vált ismertté – adta hírül a Napi Gazdaság. A tárca kiszámolta, hogy a kisebbik koalíciós partner elképzelései hogyan hatnak a költségvetés egyenlegére, de az eredmény egyelőre nem nyilvános – mondta a lap kérdésére Veres János politikai államtitkár.
Veres azok után sem kívánt a bevételváltozás mértékéről beszámolni, hogy a lap figyelmeztette: a költségvetés módosítását szorgalmazó Fidesz-petíciót a közzétételt követő két nappal a költségvetési kihatás konkrét összegének megnevezésével utasította el a kormány. Veres szerint kívánatos az adóteher – ezzel összefüggésben az újraelosztási hányad – csökkentése.
(Napi Gazdaság)
Győz az igazság vagy újabb fejezet jön a boszorkányüldözésben?















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!