Pénteken ülésezett az MLL fegyelmi bizottsága, ám a szerda esti DVSC MegaForce-MTK Hungária mérkőzés végén történtek egyelőre nem kerültek napirendre. Az ügyet leghamarabb jövő hét kedden tárgyalhatja a bizottság.
Szilágyi Sándor cégvezető elmondta, hogy bár a közönség fergeteges buzdításban részesítette a csapatot, az MTK pályaedzőjét ért inzultus beárnyékolja az amúgy egészen fantasztikus, magyar pályákon szokatlan hangulatot teremtő szurkolótábor remek hozzáállását.
A Lokit a botrány miatt akár stadionjának teljes vagy részleges bezárására is büntethetik, ám a klub vezetői bíznak abban, hogy a fegyelmi bizottság – miután a DVSC nem számít visszaesőnek –„megelégszik” a pénzbüntetéssel. (dvsc.hu; Napló)
Újabb csapás az áramhálózatra, Kijevben is súlyos a helyzet + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!