Az eset még vasárnap kora este, fél hat körül történt a Fejér megyei településen. Egy 9 éves kerékpáros fiú előtt váratlanul megállt az út szélén egy Lada. A fiú ki akarta kerülni a kocsit, ám az hátrafelé kezdett gurulni, és elütötte a gyereket.
A baleset után a Lada vezetője elhajtott a helyszínről, ám a rendőröknek még aznap este sikerült beazonosítaniuk és felkutatniuk. Mivel az asszonyt a járőrök ittasnak találták, ezért vérvételre állították elő, ahol az orvos közepesen ittasnak minősítette. Vele szemben egyelőre segítségnyújtás elmulasztása miatt indult büntetőeljárás a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon.
Kényszersorozás és erőszak: civilek állják útját Zelenszkij emberrablóinak + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!