Kiraboltak egy takarékszövetkezetet Csongrád megyében

Fegyverrel raboltak ki egy takarékszövetkezetet a Csongrád megyei Ambrózfalván.

MNO
2004. 04. 05. 11:04
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A támadók – az eddigi adatok szerint két férfi – hétfőn léptek be a Mezőhegyessel szomszédos alföldi település egyik bankfiókjába, majd fegyvert szegeztek az alkalmazottakra, és a kasszában lévő összeget követelték.

A megrémült pénztárosok átadták a pénzt, ezután a rablók zsákmányukkal kereket oldottak. A tettesek nem használták fegyverüket, személyi sérülés nem történt. A bejelentés alapján a Csongrád megyei rendőrök azonnal megkezdték az elkövetők felkutatását.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.