Átszervezik az IBM felsővezetését

Alapos átszervezés előtt áll az IBM vezetősége, mivel a cég értékesítési vezetője az egyik legnagyobb CRM-rendszerfejlesztő vállalatának, a Siebel Systemsnek az élére kerül.

MNO
2004. 05. 04. 13:48
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az IBM bejelentése szerint a vállalat pénzügyi vezetője, John Joyce a jövőben a cégcsoport szolgáltatási részlegének élére kerül. A pozíció kifejezetten fontos a társaságnál, ugyanis ez a tevékenység hozza a forgalom felét.

A részleg korábbi vezetője, Doug Elix az IBM értékesítési csapatát fogja vezetni. Ennek korábbi vezetője, Michael Lawrie a világ legnagyobb informatikai vállalatánál betöltött posztját ugyanis felcseréli a Siebel Systems vezérigazgatói székével. Az új pénzügyi főnök a vállalat eddigi vezető kontrollere, Mark Loughridge lesz.

A vezetőcserék kapcsán az IBM vezérigazgatója azt hangoztatta, hogy a vállalat adott pozícióiba olyanok kerülnek, akik a cég további fejlődését képesek biztosítani.

(Reuters, Menedzsment Fórum)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.