Elnapolták Wittner Mária és társai tárgyalását

Kedd délelőtt került sor arra a tárgyalásra a Budai Központi Kerületi Bíróságon, amelyben Wittner Mária, Budaházy György és Grespik László volt a vádlott. G. Ibolya magánvádló, aki egy választási körzetben volt az SZDSZ delegáltja, nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazásért perelte be őket, mivel a 2002-es választások után mindhárman azt állították, hogy elcsalták a választást.

Kisberk Szabolcs
2004. 05. 04. 14:02
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Budaházy Györgytől megtudtuk, hogy a mai tárgyaláson semmi érdemi nem történt, mivel a magánvádló, G. Ibolya nem jelent meg. A bíróság így elnapolta a tárgyalást június elejére.
Megkeresésünkre Grespik László ügyvéd elmondta, hogy ő nem tudott részt venni a mai tárgyaláson, de megtiszteltetésnek veszi, hogy az 1956-ban elítélt Wittner Máriának lehet vádlott-társa. Hozzátette, hogy véleménye szerint a bíróságnak a következő tárgyalásán bűncselekmény hiányában meg kell szüntetnie az eljárást.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.