Kína–Magyarország: Tiencsinben lesz a meccs, Dárdai sérült

Az előzetesen megadott helyszínhez képest változott a Kína-Magyarország barátságos összecsapás helyszíne - tájékoztatott csütörtökön a Kínai Labdarúgó-szövetség.

MNO
2004. 05. 27. 11:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Azért kellett más helyszínt találni a kedden rendezendő barátságos összecsapásnak, mert a hohotti stadion – műszaki okokból – nem alkalmas a találkozó lebonyolítására. Az új helyszín a Pekingtől mintegy 60 kilométerre található Tiencsin.

A mérkőzés játékvezetője a Hong Kong-ból érkező Albert Chiu Sin Chuen, míg az asszisztensek (Ju Duo, Su Jige) valamint a negyedik játékvezető (Tan Hai) kínai lesz.

A magyar csapat tagjai igaz csak pénteken találkoznak, máris változott Lothar Matthäus szövetségi kapitány névsora. A térdsérüléssel bajlódó Dárdai Pál helyére az Újpest FC középpályása, Farkas Balázs került az utazókeretbe.

(Forrás: www.mlsz.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.