Már a Puskás Stadionnál is kaphatók jegyek az MK döntőre

Szerdán 17 óra 30 perckor kezdődik a Magyar Kupa idei döntője a Puskás Ferenc Stadionban. A találkozóra 3000, 4000 és 5000 forintba kerülnek a belépők. Jegyet a Honvéd és a Ferencváros jegypénztáraiban, valamint péntektől már a Puskás Stadionban is lehet vásárolni.

MNO
2004. 05. 01. 13:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A szerdán összecsapó nagy múltú csapatok utoljára 1994-ben játszottak MK döntőt, amelyből a Ferencváros került ki győztesen.

A döntő előtt megrendezik az amatőrcsapatok kupadöntőjét. Idén a Bag TC és a Tárnok küzd meg a Szabad Föld-kupáért 15 órától.


Forrás: mlsz.hu

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.