Nyár végén indítja szolgáltatásait Budapesten a Colt Telecom

Az üzleti ügyfeleket kívánja megcélozni a Colt Telecom, amely a nyár végén indítja meg szolgáltatásait Budapesten.

MNO
2004. 07. 15. 6:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A hang és adatkommunikációs szolgáltatásokat kínáló brit társaság az idei évben 3-5 millió eurós bevételre számít a magyar, a lengyel és a cseh piacon. A Colt elsősorban a nagysebességű adatkommunikációra specializálódott. A cég 20 ezer kilométeres nagysebességű hálózattal rendelkezik, Kelet-Európában bérelt infrastruktúrán keresztül terjeszkedik.

A Colt Telecom belépése valószínűleg csak apró színfolt lesz a magyar távközlési piacon. Várható piaci aktivitása nem hasonlítható a más piacon tevékenykedő és agresszíven terjeszkedő Tele2-höz – adta hírül a Világgazdaság.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.