Kövér: Cinikus az MSZP

Cinikusnak nevezte az MSZP magatartását a nővérek hűségjutalmával kapcsolatban Kövér László, a Fidesz választmányi elnöke Érden, egy lakossági fórumon. Az MSZP cinizmusára jellemző, hogy a nővérek jutalompénzéből kívánja a kórház-privatizációról szóló népszavazás költségeit fedezni – mondta az ellenzéki politikus.

MNO
2004. 10. 13. 18:03
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Előzőleg Kárpáti Zsuzsa MSZP-s politikus a december 5-ére kitűzött referendummal kapcsolatban azt mondta: „elviszi a Mikulás az ápolói hűségjutalmat, hiszen az arra szánt összeg mintegy négy-öt milliárd forint lett volna, gyakorlatilag ennyit tesz ki a népszavazás költsége”.

Kövér László kijelentette: „nagyon rosszízű dolog”, ha a hatalom valamilyen társadalmi csoportot, egy egész szakmát próbál büntetni azért a „politikai bűnért”, amelyet mások elkövettek, amikor keresztülvitték a kórház-privatizációról szóló népszavazás kérdését. (HVG)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.