Pénzbüntetésre ítélték a söjtöri tojásdobálót

Első fokon 50 ezer forint pénzbüntetésre ítélték azt a férfit, aki tavaly Söjtörön tojással akarta megdobálni a Medgyessy-kormány tagjait – közölte a Magyar Rádió.

MNO
2004. 10. 12. 10:46
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 33 éves németfalui lakos senkit nem talált el. A vádirat szerint kétszer, a bíróság szerint egyszer próbálkozott, a többire mindenesetre nem maradt ideje, mert a nyomozók kiemelték a tömegből, megmotozták és elvettek tőle 4 tojást.

A férfit eredetileg garázdaságért akarták felelőségre vonni, de végül rendzavarásért ítélték el. Az indoklás szerint olyan kihívóan közösségellenes magatartást tanúsított, amely alkalmas volt arra, hogy másokat megbotránkoztasson. Az ítélet nem jogerős.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.