Európa vezető diszkont légitársasága, a Ryanair szerint 2005-ben a jegyárak további csökkenésére lehet számítani. Mint a cég egyik vezetője, Michael Cawley elmondta: mindaddig olcsóbb utakat fognak kínálni a cégek, amíg az árháború következtében le nem tisztul a piac.
A piacvezető cég az árak leszorításában élen jár, az elmúlt fél évben átlagosan 20 százalékkal olcsóbban kínálta jegyeit a Ryanair, amelynek köszönhetően az általuk szállított utasok száma hasonló mértékben nőtt.
(Menedzsment Fórum)
Hároméves csúcson a magyarok optimizmusa − további növekedés az orosz-ukrán háború lezárása után jöhet














Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!