Kézilabda: a magyar válogatott csoportgyőztes

Csoportelső lett a magyar férfi kézilabda-válogatott az Európa-bajnoki selejtezősorozatban, miután Olaszországban is nyerni tudott 36-29-re, és így az ötödik forduló után változatlanul százszázalékos. A másik mérkőzésen: Ciprus-Fehéroroszország 22-41 (13-18).

MNO
2005. 01. 21. 8:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A csoportból az első két helyezett jut tovább a pótselejtezőbe, ahol már csak egyetlen párharcot kell nyerni a 2006-os svájci Eb-n való részvételért. A magyarok vasárnap 17 órakor Balatonfüreden Olaszország ellen zárják a sorozatot.

Az állás:
1. Magyarország 10 pont
2. Fehéroroszország 5 (154-137)
3. Olaszország 5 (135-138)
4. Ciprus 0

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.