Atkári nemmel szavazott a főváros költségvetésére

MNO
2005. 02. 24. 20:44
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Idén is 400 milliárd forintból gazdálkodhat a főváros. A költségvetés csaknem 49 milliárdos hiánnyal számol.
Demszky Gábor főpolgármester elmondta, hogy 55 százalékot működésre, 44-et felújításra, 1 százalékot pedig hiteltörlesztésre fordítanak.

Atkári János szabad demokrata főpolgármester-helyettes, aki nemrég még a főváros pénzügyeiért felelt, nem szavazta meg a költségvetést. (Klubrádió)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.