Kenessey Csaba: Magyarország a nyugati sajtó tükrében

MNO
2005. 02. 04. 11:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Kenessey Csaba: Az összehangolt, azonos hangvételű cikkek sokasága nem a véletlen műve, hanem egy jól megszervezett magyarellenes sajtómunka eredménye. Sajnos még ezek után sem észlelhető a magyar nemzeti oldal kiegyenlítő jellegű sajtómunkája, amely a külföldi tudósítók más szemszögből való tájékoztatását látná el. Ez nagy hiba, amelyen változtatni kell.

(Magyar Nemzet, 2005. február 4.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.