M5: délutánra fejezték be a mentést a tömegbalesetnél

A délutáni órákra fejeződött be a mentés az M5-ös autópálya Kecskemétet elkerülő szakaszán, ahol négy személyautó, két kamion és egy kisteherautó csúszott egymásba kora délelőtt – tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökség.

MNO
2005. 03. 10. 18:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tömegbaleset az M5-ös autópálya 87-es kilométerszelvényénél történt nem sokkal reggel 9 óra előtt a Kecskemétről Kiskunfélegyháza felé vezető szakaszon, ahol két kamion, négy személyautó és egy kisteherautó karambolozott a havas, csúszós úton. A baleset helyszínéről 3 sérültet szállítottak el a mentők, egyikük sem volt életveszélyben.

Az egyik kamion – egy autókat szállító trailer – a szalagkorlátot átszakítva, jobb oldali kerekeivel az árokba csúszott, roncsai teljes szélességében eltorlaszolták az utat, ezért az autópálya ezen szakaszát lezárták, a forgalmat Kecskemétnél az 5-ös főútra terelték. A lezárt útszakaszon délután 3 óra körül indulhatott meg újra a forgalom. A baleset pontos körülményeit a rendőrség még vizsgálja.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.