Egy év után került elő az ellopott bádogrendőr

Csaknem egy év után került elő az a „bádogrendőr”, amelyet még tavaly tavasszal loptak el Kaposvárott – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 04. 01. 11:16
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A somogyi megyeszékhelyen 2004. májusában eltűnt bádogrendőr a Kanizsai utcai felállítási helyéről „távozott„ engedély nélkül, ám hosszas nyomozás után e hét csütörtökön előkerült. A városi egyenruhások ugyanis nem nyugodtak bele eltűnésébe, ezért nyomozni kezdtek utána. A felderítő munka eredményeképpen a rend kissé megviselt őrét tegnap egy helyi férfi lakásán találták meg. A férfi ellen jogtalan elsajátítás megalapozott gyanúja miatt eljárás indult.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.