Gyurcsány a hitelkamatok csökkentésére kérte a bankokat

A hitelkamatok csökkentésére kérte a bankokat a miniszterelnök – tudatta az Info Rádió.

MNO
2005. 04. 12. 10:18
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Gyurcsány Ferenc a Magyar Bankszövetség ülésén azt javasolta a pénzintézeteknek, hogy ne csak betéti, hanem hitelkamataik esetében is alkalmazkodjanak a csökkenő jegybanki alapkamathoz. Elsősorban a lakossági üzletágban.

A kormányfő arra is kérte a bankokat, hogy működésükben vezessenek be apró, de a lakosság számára érdemi lépéseket.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.