Meggyilkolta pinceszomszédját

Elfogta és őrizetbe vette a rendőrség azt a férfit, aki a gyanú szerint halálra késelte egyik pinceszomszédját Lovasberényben – értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 04. 26. 9:24
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Fejér megyei település szőlőhegyén hétfőn este veszett össze egymással két telektulajdonos férfi. Az esetet a szomszéd fedezte fel, aki, amikor az udvarukra ért, az egyik férfit már holtan találta. A helyszínre riasztott rendőrök a helyszínen elfogták az elkövetőt.

Mint kiderült, a 61 éves budaörsi elkövető évek óta a település diósi falurészén lévő pincéjében lakott. Állítása szerint azonban az esti órákban a szomszédja rátámadt, ezért kést ragadott és hátba szúrta a 48 éves budapesti férfit. A tettest a rendőrök kettős vérvételre állították elő, ahol az ügyeletes orvos közepesen ittasnak minősítette.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.