Tenisz: Lindsay Davenport az élen

Minden változatlan a női tenisz világranglistán - írja az uno.hu.

MNO
2005. 04. 25. 10:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A múlt héten a Federation-kupa küzdelmek miatt nem rendeztek WTA-tornát, így nagyobb változások nem történtek a listán. A rangsort az amerikai Lindsay Davenport vezeti az orosz Marija Sarapova és a francia Amélie Mauresmo előtt.

A magyarok közül továbbra is Czink Melinda a legjobb, aki a 128. Az első 500 között további nyolc magyar szerepel: Gubacsi Zsófia a 165., Németh Virág a 183., Mandula Petra a 190., Kapros Anikó a 203., Nagy Kyra a 213., Kuti Kis Rita a 215., Szávay Ágnes a 264., Marosi Katalin a 398., Pócza Barbara pedig a 481.
(Reuters-MobilPress)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.