Ugró Miklós: Gyurcsány nem az a feledékeny típus

MNO
2005. 04. 12. 9:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ugró Miklós: Régebben is rebesgették, miszerint a kormányfő nem rajong Sziliért, mert a házelnök asszonyból többször is feltört az emberi jóérzés, amikor különböző fórumokon Gyurcsányról és (nem létező) ügyeiről volt szó. Szili egy ideje visszafojtja ezeket, de Gyurcsány nem az a feledékeny típus. Mindenesetre ha bosszúból tenne keresztbe elnöki jelölése elé, azzal csak emberi gyengeségét, államférfiúi kicsinységét bizonyítaná, miként azzal is, ha Szili Katalint támogatja.

(Magyar Nemzet, 2005. április 12.)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.