Formula-1: Räikönnen a leggyorsabb

Kimi Räikkönen volt a leggyorsabb az 52. Monacói Nagydíj első hivatalos időmérő edzésén, és mivel a finn pilóta a második helyen végzett Fernando Alonsót is majdnem fél másodperccel megverte, komoly esélye van, hogy a holnap délelőtti második kvalifikáción megszerezze az egyes rajtkockát. A harmadik Mark Webber lett, míg a Ferrarik leszerepeltek, mert mert Barrichello a 10., míg Michael Schumacher a 11. helyről várja a folytatást– olvasható az nso.hu-n.

MNO
2005. 05. 21. 13:17
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.