Gyurcsány szerint siker, hogy nem éreztük meg az EU-csatlakozást

Gyurcsány Ferenc hazánk uniós felkészülésének sikereként értékelte, hogy az utca embere „szinte semmit nem érzett meg” az EU-csatlakozásból.

MNO
2005. 05. 09. 8:15
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A miniszterelnök az Európai Magyarországért és a Magyarországért Európában elismerések átadása előtt a Parlamentben kijelentette: „megtörtént a legjobb, ami megtörténhetett, hogy az utca embere az európai uniós csatlakozásból, köztünk szólva, nem érzett meg szinte semmit”. – Ez az én értelmezésemben azt jelenti, hogy Magyarország felkészült az európai uniós csatlakozásra – tette hozzá. (Teletext)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.