Holnap kiderül, ki tehet ajánlatot az Antenna Hungáriára

Tízről három-hatra szűkíti az ÁPV Rt. az ANTENNA Hungária privatizációjára jelentkezők számát: az erről szóló döntést várhatóan holnap teszi közzé a vagyonügynökség. A rövidített listába bekerülő cégeknek azután július 15-ig kell leadniuk kötelező ajánlataikat - írja mai számában a Napi Gazdaság.

MNO
2005. 05. 23. 9:14
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rövidített lista már csak a komolyabb vevőjelölteket tartalmazza majd, akiket beengednek az adatszobába, hogy megtehessék végleges ajánlatukat. Ezeket július 15-ig kell leadniuk, s a várakozások szerint még ebben a hónapban kihirdethetik a győztest. Az egyéb részvénytulajdonosoknak várniuk kell a tranzakció zárására, amelyhez még kell a GVH engedélye – írja a lap.

(TőzsdeFórum Online/Napi Gazdaság)

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.