Maratonfutás a Nagy Falon

Több mint hétszázan érkeztek a világ harmincöt országából Kínába, hogy részt vegyenek a Nagy Falon rendezett maratonfutáson. A versenyzőknek magán a falon hét kilométert kellett megtenniük. A résztvevőknek fárasztó emelkedőket, meredek lejtőket, és több mint 3700 lépcsőt kellett leküzdeniük.

MNO
2005. 05. 22. 10:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az összesen háromezer induló közül a felfelé vezető lépcsőknél sokan feladták a versenyt, és voltak, akik csak a pálya egy szakaszát teljesítették. A győzelmet egy Shanghaiban élő amerikai férfi szerezte meg. (hirtv.hu)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.