Abádszalóki Nyár 2005 fesztivál: júliusban kezdődik

Gazdag kulturális, sport és szórakozási lehetőségeket kínál az „Abádszalóli Nyár 2005” programsorozat – tájékoztatta az Objekív Hírügynökséget Szekrényes István, a Művelődési Ház igazgatója.

MNO
2005. 06. 29. 12:43
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A rendezvénysorozat július elsején kezdődik az „Euró Tópaletta” képzőművészeti kiállítás megnyitásával 17 órakor a Kovács Mihály Általános Iskola és Művészeti Iskola aulájában. A tárlaton az Abádszalóki Tisza-tavi Nemzetközi Művésztelep válogatott művei lesznek lázhatóak. Július másodikán rendezik meg az V. Tisza-tavi Utcai Kosárlabda Bajnokságot, amelyre különböző korcsoportokban négy fős csapatok jelentkezését várják. Ezen a napon a Tisza-tó strandján Homokfoci Torna zajlik. Az Abádszalóki Nyár Arénában 16.30-kor „Süssfel Nap” című gyermekműsor lesz látható, 18 órakor kezdődik a Nagy Talkshow, majd 21 órától a Crystal együttes koncertezik. Július harmadikán a művésztelep nyílt napja várja az érdeklődőket strand színpadján, ahol 16 órakor kezdődik a táncverseny és a kareoki show, illetve a divatbemutató.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.