A gyereket tavaly húsvétkor hozták haza a szülők, de édesanyja nem engedte vissza Németországba, mert állítása szerint a fiút apja rendszeresen verte. A gyerek korábban öngyilkossággal fenyegetőzött, ha vissza kellene menni apjához. Korábban Sándor Klára SZDSZ-es ügyvivő a kiadatás elhalasztását kérte három minisztertől, köztük Göncz Kingától is.
A családügyekért felelős miniszter egy napilapnak úgy nyilatkozott: a bírósági végzést nem bírálhatják felül, de a németországi gyermekvédelmi szolgálattól azt kérték, hogy a gyerek kiutazása után fokozottabban figyeljenek oda a családra.
(radio.hu)
Sok adományt gyűjtött össze a hajléktalanszállón élő nőknek a fővárosi DPK + videó















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!