Sakk: Portisch győzött

Portisch Lajos világossal nyert, míg Balogh Csaba és Cao Sang sötéttel remizett a Varsóban zajló férfi sakk Európa-bajnokságon.

MNO
2005. 06. 21. 20:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Eredmények, 4. forduló:
Fjodorov (fehérorosz)-Cao Sang döntetlen
Jakovenko (orosz)-Balogh döntetlen
Portisch-Zviad (grúz) 1-0

Balogh és Portisch eddig 3, míg Cao Sang 2,5 pontot gyűjtött.

nso.hu

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.