Lakástűzben vesztette életét egy idős ember

Életét vesztette egy idős férfi a délelőtti órákban, amikor a lakásában tűz keletkezett egy felborult hősugárzó miatt Győrött - értesült a HavariaPress.

MNO
2005. 09. 14. 9:32
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A győri tűzoltók 9 óra után pár perccel kapták a riasztást, hogy a Radnóti utca egyik első emeleti lakásában tűz ütött ki. Mikorra a helyszínre értek, a lángok már elcsitultak, ám a 91 éves házigazda életét vesztette.

A vizsgálat szerint egy felborult hősugárzó okozta a tragédiát, az elektromos berendezés hőjétől meggyulladt a szőnyeg, majd a lángok átterjedte a közeli könyvespolcra és a tapétára. Az idős ember halálát füstmérgezés okozta.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.